Otathan yhteyttä! Alta löydät Lahden sekä Vantaan yhteyshenkilömme:

Lahti

Tomi Turtiainen

Bott ja Rhino tuotepäällikkö | Bott and Rhino Product Manager
Myynti | Sales

010 505 2572
050 505 3271
tomi@hyotyajoneuvokeskus.com

Pasi Lagerblom

Asiakkuuspäällikkö
Myynti | Sales

010 391 9440
044 771 5178
pasi@hyotyajoneuvokeskus.com

Veli-Matti Meriko

Caravan tuotepäällikkö | Product Manager
Myynti | Sales

010 505 2571
050 472 5225
weltsu@hyotyajoneuvokeskus.com

Eemeli Nummela

Myyntijohtaja
Myynti
Retkeilyautot

010 505 2575
046 921 3308
eemeli@hyotyajoneuvokeskus.com

Samuel Turunen

Toimitusjohtaja
Myynti
Retkeilyautot

010 505 2577
045 651 3777
samuel@hyotyajoneuvokeskus.com

Vesa Mäki

Tuotantojohtaja
Asennukset

010 505 2573
050 329 9089
vesa@hyotyajoneuvokeskus.com

Johannes Salmensuu

Verkkokauppa, ostot, logistiikka

010 505 2574
050 407 0494
johannes@hyotyajoneuvokeskus.com

Jyrki Kantoluoto

Suunnittelija
Tekninen tuotanto
050 439 2582

Vantaa

Matti Kolehmainen

Pick-Up Tuotepäällikkö
Pick-Up Product Manager
Myynti | Sales

010 505 2570
050 443 4921
matti@hyotyajoneuvokeskus.com

Otto Sundman

Alu-Cab | Tuotepäällikkö
Alu-Cab | Product Manager
Asennukset / Tuotanto
Installations / Production
Myynti | Sales

Svenska Betjäning även på svenska

010 505 2579
045 7884 1249
otto@hyotyajoneuvokeskus.com

Hyötyajoneuvokeskus Lahti

Viilaajankatu 2
15520 Lahti
Ma-Pe 8:00-16:00

Hyötyajoneuvokeskus Vantaa

Sinikellontie 12
01300 Vantaa
Ma-Pe 8:00-16:00

Ota yhteyttä

Ota yhteyttä

"*" näyttää pakolliset kentät

Nimi*

Tilaa uutiskirjeemme

Tilaa uutiskirjeemme oheisella lomakkeella