Otathan yhteyttä! Alta löydät Lahden sekä Vantaan yhteyshenkilömme:

Lahti

Tomi Turtiainen

Bott ja Rhino tuotepäällikkö | Bott and Rhino Product Manager
Myynti | Sales

010 505 2572
050 505 3271
tomi@hyotyajoneuvokeskus.com

Pasi Lagerblom

Asiakkuuspäällikkö
Myynti | Sales

010 391 9440
044 771 5178
pasi@hyotyajoneuvokeskus.com

Veli-Matti Meriko

Caravan tuotepäällikkö | Product Manager
Myynti | Sales

010 505 2571
050 472 5225
weltsu@hyotyajoneuvokeskus.com

Vesa Mäki

Tuotantojohtaja
Asennukset

010 505 2573
050 329 9089
vesa@hyotyajoneuvokeskus.com

Johannes Salmensuu

Verkkokauppa, ostot, logistiikka ja varaosat

010 505 2574
050 407 0494
johannes@hyotyajoneuvokeskus.com

Jyrki Kantoluoto

Suunnittelija
Tekninen tuotanto
050 439 2582

Vantaa

Matti Kolehmainen

Tuotepäällikkö / Maahantuonti
Product Manager / Import

010 505 2570
050 443 4921
matti@hyotyajoneuvokeskus.com

Otto Sundman

Myynti
Alu-Cab Tuotepäällikkö

010 505 2579
045 7884 1249
otto@hyotyajoneuvokeskus.com

Hallinto

Virpi Miettinen

Laskutus
Toimitusajat

010 505 2571
050 446 2641
virpi@hyotyajoneuvokeskus.com

Minna Hildén

Hallintoassistentti
Laskutus

minna@hyotyajoneuvokeskus.com

Hyötyajoneuvokeskus Lahti

Viilaajankatu 2
15520 Lahti
Ma-Pe 8:00-16:00

Hyötyajoneuvokeskus Vantaa

Sinikellontie 12
01300 Vantaa
Ma-Pe 7:00-16:00

Ota yhteyttä

Ota yhteyttä

"*" näyttää pakolliset kentät

Nimi*

Tilaa uutiskirjeemme

Tilaa uutiskirjeemme oheisella lomakkeella