Otathan yhteyttä!

Hyötyajoneuvokeskus Lahti

Viilaajankatu 2
15520 Lahti
Ma-Pe 8:00-16:00

Hyötyajoneuvokeskus Vantaa

Sinikellontie 12
01300 Vantaa
Ma-Pe 7:00-16:00

Sopimusehdot


Jälleenmyyjämme


Ota yhteyttä


Alta löydät Lahden sekä Vantaan yhteyshenkilömme:

Samuel Turunen

Lahti / Vantaa

Toimitusjohtaja

Myynti

010 505 2577 045 651 3777 samuel@hyotyajoneuvokeskus.com

Eemeli Nummela

Lahti / Vantaa

Myyntijohtaja

Myynti

010 505 2575 046 921 3308 eemeli@hyotyajoneuvokeskus.com

Heikki Niemi

Lahti

Myynti

bott / Huoltoautovarustelut

010 505 2578 0504725225 heikki@hyotyajoneuvokeskus.com

Tomi Turtiainen

Lahti

Rhino tuotepäälikkö | Rhino Product Manager

Varaosat

010 505 2572 050 505 3271 tomi@hyotyajoneuvokeskus.com

Virpi Miettinen

Lahti

Laskutus
Toimitusajat

010 505 2571 050 446 2641 virpi@hyotyajoneuvokeskus.com

Vesa Mäki

Lahti

Tuotantojohtaja

Asennukset

010 505 2573 050 329 9089 vesa@hyotyajoneuvokeskus.com

Johannes Salmensuu

Lahti

Ostot ja Logistiikka

010 505 2574 050 407 0494 johannes@hyotyajoneuvokeskus.com

Minna Hildén

Hallintoassistentti

Laskutus

019 278 3370 050 358 3322 minna@hyotyajoneuvokeskus.com

Joni Virta

Vantaa

bott Tuotepäällikkö / Product Manager
Maahantuonti / Import

Pickup-tuotteet

010 505 2570 050 443 4921 joni@hyotyajoneuvokeskus.com

Tuomas Papinkivi

Vantaa

Työnjohto

Myynti

010 505 2579 044 281 7344 tuomas@hyotyajoneuvokeskus.com