Otathan yhteyttä!

Alta löydät Lahden sekä Vantaan yhteyshenkilömme:

Samuel Turunen

Lahti / Vantaa
Toimitusjohtaja
Myynti

010 505 2577
045 651 3777
samuel@hyotyajoneuvokeskus.com

Eemeli Nummela

Lahti / Vantaa
Myyntijohtaja
Myynti

010 505 2575
046 921 3308
eemeli@hyotyajoneuvokeskus.com

Tomi Turtiainen

Lahti
Rhino tuotepäälikkö | Rhino Product Manager

010 505 2572
050 505 3271
tomi@hyotyajoneuvokeskus.com

Virpi Miettinen

Lahti
Laskutus
Toimitusajat

010 505 2571
050 446 2641
virpi@hyotyajoneuvokeskus.com

Vesa Mäki

Lahti
Tuotantojohtaja
Asennukset

010 505 2573
050 329 9089
vesa@hyotyajoneuvokeskus.com

Johannes Salmensuu

Lahti
Ostot, logistiikka ja varaosat

010 505 2574
050 407 0494
johannes@hyotyajoneuvokeskus.com

Minna Hildén

Hallintoassistentti
Laskutus

minna@hyotyajoneuvokeskus.com

Otto Sundman

Vantaa
Myynti
Alu-Cab Tuotepäällikkö

010 505 2579
045 7884 1249
otto@hyotyajoneuvokeskus.com

Matti Kolehmainen

Tuotepäällikkö / Maahantuonti
Product Manager / Import

010 505 2570
050 443 4921
matti@hyotyajoneuvokeskus.com

Hyötyajoneuvokeskus Lahti

Viilaajankatu 2
15520 Lahti
Ma-Pe 8:00-16:00

Hyötyajoneuvokeskus Vantaa

Sinikellontie 12
01300 Vantaa
Ma-Pe 7:00-16:00

Ota yhteyttä

Ota yhteyttä

"*" indicates required fields

Nimi*

Tilaa uutiskirjeemme

Tilaa uutiskirjeemme oheisella lomakkeella